Servislerimiz ve Hizmetlerimiz

Sunucu Çözümleri

Sahip Olduğunuz Sunucuları Data Center'ımızda barındıryor, 7 gün 24 Saat kesintisiz alt Yapı Hizmeti Sunuyoruz

Sunucu Kiralama

Artık Firmanızda yüksek maliyetli sunucular barındırmanıza gerek kalmıyor, Firmanızın ihtiyacı doğrultusunda istenilen özellilerde ve kapasite sunucu kiralama hizmeti veriyoruz.

Netwrok Kurulumu

Başarır Bilgisayar olarak firmamız ihtiyaçlarınıza göre ağ alt yapısını hazırlamaktadır. Firmamız Network kurulumu ve sonrası teknik destek hizmetlerini de vererek yaptığı işin daima arkasındadır.

Kurumsal Bakim

Ticari işletmeler için, bilgisaraylardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zaralara sebebiyet vermektedir. Ozaman sorun meydana geldikten sonra çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bu sorumluluğu biz alıyoruz.

Teknik Servis

Başarır Bilgisaray Teknik destek Ekibi, Mesai Saatleri İçinde müşterilerine verdiği teknik destek hizmetlerini, müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda 7/24 olarak düzenleyebilir.

Yedek Parça

Bilinen tüm markaların satışı dışında, performans ve fiyat bakımından size en uygun çözümü BAŞARIR Bilgisaray markamızla istekleriniz doğrultusunda yapılandırıyor ve hizmetinize sunuyoruz.